تبلیغات
بیمه معلم

بیمه معلم
گزینه برتر ایرانیان
نظر سنجی
انتظارشماازشرکت بیمه معلم درراستای مشتری مداری چیست؟


پیوندهای روزانه

بیمه مهندسی

بیمه های مهندسی از جمله رشته های مهم ونوین در بازار جهانی بیمه محسوب می شوند که با توجه به کاربردهای گوناگون آن، از تنوع زیادی برخوردار هستند. در این زمینه بیمه نامه های مختلفی صادر می گردد که متداول ترین آنها درحال حاضر به شرح ذیل می باشند :

1ـ بیمه تمام خطر پیمانکاران (C.A.R)
کلیه طرحهای عمرانی در بخش ساختمان از تاریخ شروع به کار تا زمان تحویل موقت تحت پوشش این بیمه نامه قرار می گیرند. در این بیمه انواع عملیات ساختمانی نظیر احداث سدها، فرودگاهها، تونلها، سیلوها، بیمارستانها، هتل ها، بندرسازی، اسکله سازی، ساختمان ایستگاههای فرستنده رادیو تلویزیون و تأسیسات مخابراتی، ساختمانهای مسکونی و تجاری و هر نوع عملیات ساختمانی دیگر پوشش بیمه ای دریافت می نمایند.

2ـ بیمه تمام خطر نصب (E.A.R)
این بیمه تأمین جامع و کافی در مقابل خطراتی است که به هنگام نصب تأسیسات و ماشین آلات پروژه های صنعتی و تولیدی از جمله نیروگاههای برق، خطوط انتقال نیرو، فولاد، ذوب آهن، خطوط راه آهن، پالایشگاهها، خطوط لوله نفت و گاز، فعالیتهای نساجی، شیمیایی و غیره به وقوع می پیوندد.
سایر بیمه نامه های مهندسی که برای زمان بهره برداری صادر می شوند شامل موارد زیر می باشد :
بیمه سازه های تکمیل شده
بیمه شکست ماشین آلات
بیمه عدم النفع ناشی از شکست ماشین آلات
بیمه ماشین آلات و تجهیزات پیمانکاری.
بیمه بویلر و مخازن تحت فشار.
ییمه فساد کالا در سردخانه.

توضیح : در کلیه بیمه های فوق الذکر حسب مورد خسارات ذیل جبران می گردد :
1ـ خسارات مالی وارد به موضوع بیمه در اثر حوادث مستثنی نشده در بیمه نامه که جنبه فیزیکی و ناگهانی و غیر قابل پیش بینی دارند.
2ـ خسارتهای وارد به اشخاص ثالث (جانی ـ مالی).
« خسارت در بیمه های مهندسی »
بیمه گذار موظف است به هنگام بروز خسارت دراولین اقدام بیمه گر را در ظرف مدت قید شده در بیمه نامه از وقوع خسارت حادث شده مطلع نماید و علت اصلی این امر نیز آن است که ممکن است آثار خسارات قبل از رسیدن کارشناسان بیمه و صورت برداری از مواضع خسارت دیده برطرف گردد و امکان تنظیم صورتجلسه نیز نباشد.
بیمه گذار می تواند خسارت وارده به عملیات اجرایی خود را از طریق تلفن و یا مراجعه حضوری بصورت شفاهی گزارش نماید که این حالت سریعترین روش می باشد هم چنین اعلام خسارت از طریق دورنویس یا ارسال نامه نیز امکان پذیر است. در هر صورت ضرورت ایجاب می کند تا بیمه گذار در صورت بروز هر گونه حادثه مراتب را با استفاده از سریعترین روش ممکن به بیمه گر اعلام کنند تا دچار ضرر و زیان ناشی از تأخیر در اعلام خسارت نگردد.
پس از اطلاع بیمه گر از خسارت به یکی از روش های فوق، مسئول مربوطه روی آن دستور اقدام صادر می نماید و با توجه به تنوع و تفاوت بین انواع بیمه های مهندسی در رابطه با هر خسارت به صورت موردی مدارک لازم جهت ارزیابی آن خسارت از بیمه گر درخواست می گردد.[ پنجشنبه بیست و یکم اردیبهشتماه سال 1391 ] [ ساعت 18 و 09 دقیقه و 57 ثانیه ] [ نمایندگی بیمه معلم (كد645) ایرانشهر گزینه برترایرانیان ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

وقتی بابیمه معلم هستیدبه دیگران
نیازی ندارید
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
انفجاردربازدیدسایت فقط کافیست بدینجاواردوعضوشویدوازافزایش بازدیدسایتتون لذت ببرید همین الان ثبت نام کنید بیمه معلم گزینه برترایرانیان - بیمه معلم ایرانشهر کد645 سامانه افزایش بازدیده پارسیان رنک - بیمه معلم ایرانشهر کد645 فروشگاه کارت شارژ 9193 - بیمه معلم کد645 تلویزیون آنلاین p30java
دانستنی های تصادفی ابزار وبلاگنویسان ابزار وبلاگنویسان جون - انواع کد های جاوا برای وبلاگ
ابزار وبلاگنویسان
آخرین اخبارجهان ابزار وبلاگنویسان طنزپ نه پ ابزار وبلاگنویسان حدیث ابزار وبلاگنویسان ابزار وبلاگنویسان
ابزار وبلاگنویسان